BERGEN

BERGEN

BERGEN - więcej światła w geometrycznej formie.

Industrialny styl, geometryczne kształty i loftowy klimat - tak można najkrócej opisać rodzinę lamp Bergen. Określane mianem lamp drucianych (wire) czy też jako klatki (cage) na stałe zagościły w trendach wnętrzarskich ostatnich lat. Jego geometryczny klosz idealnie współgra z dekoracyjnymi wygięciami konstrukcji lampy.
Niepodważalną zaletą lamp Bergen jest ich trwałość. W przypadku lamp tego typu ważne jest dobranie odpowiedniej średnicy drutu, z którego formujemy klosz. Musi on zachować idealny balans pomiędzy możliwością jego formowania, a wytrzymałością mechaniczną gotowego klosza. Nasze lampy tworzone są z niezwykłą dokładnością i dbałością zarówno o dekoracyjny charakter jak i trwałość.
Zastosowany typ klosza nie ogranicza dostępu do światła, wykorzystując cały potencjał żarówki i tym samym zapewniając równomierne oświetlenie całego pomieszczenia.


Nasze lampy z rodziny Bergen najlepiej prezentują się z ozdobnymi żarówkami filamentowymi, wykorzystując ich pełną moc oraz podkreślając dekoracyjny design. Zastosowanie dekoracyjnych żarówek podkreśla charakter lampy, czyli geometrycznej klatki, w której zamknięto światło.


W naszej firmie wiemy jak ważna jest troska o klimat oraz o wspólne środowisko naturalne. W procesie produkcyjnym lamp Bergen zużywana jest mniejsza ilość surowców. Zastosowanie geometrycznego kształtu klosza nie tłumi dostępu do światła i maksymalnie wykorzystuje potencjał żarówki. Dzięki temu możemy wybrać mniejszą moc żarówki tym samym oszczędzając energię.

ZOBACZ WSZYSTKIE LAMPY Z TEJ KOLEKCJI