TARGI MAISON&OBJECT PARIS 2022 – PODSUMOWANIE

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn

W dniach od 24 do 28 marca br. braliśmy udział w międzynarodowej wystawie Maison&Objet w Paryżu. Targi „Dom i Przedmioty jego wyposażenia w Paryżu” są jednymi z największych tego typu imprez designu w Europie i bardzo ważną imprezą o zasięgu światowym.

W trakcie dni wystawowych producenci i dystrybutorzy z całego świata prezentowali swoje produkty z branży dekoracyjnej. Swoje stoiska mieli producenci mebli, artykułów dekoracyjnych, przedmiotów wyposażenia domu jak również przedstawiciele branży oświetleniowej, wśród których nie mogło zabraknąć nas – marki LUMINEX, producenta z ponad 50-letnią tradycją i doświadczeniem w produkcji lamp i systemów oświetleniowych.

Zaprezentowane przez nas kolekcje lamp stanowiły wycinek z premiery całej gamy naszych produktów oferowanej na rok 2022/2023. Tutaj również pokazaliśmy nasz nowy Katalog 2022, który zawiera ponad 160 kolekcji z których ponad połowa to nowości.

Nasza prezentacja znalazła się z bardzo dobrym odbiorem przez odwiedzających. Architekci, Przedstawiciele Inwestorów, Dystrybutorzy, którzy zainteresowali się naszymi produktami podkreślali świeżość pomysłów, jak i dobre wyczucie trendów designu. Jesteśmy przekonani bazując na naszym doświadczeniu i ocenie Odwiedzających, że efektem naszego sukcesu będzie rozwój i rozbudowa zasięgu naszej sieci sprzedaży. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili w Paryżu i życzymy Państwu aby wspólne oczekiwania przełoży się na owocną współpracę.